PolskiAngielski
514 300 085
Strona główna » O Nas

O Nas


HydroNauka działa na polskim rynku już od 2014 roku. Przez ten czas zebraliśmy ogrom doświadczenia z zakresu hydrografiki, jak również samego prowadzenia szkoleń. Nasz zespół poznał i zgłębił tajniki przekazywania wiedzy. Poszerzył również jej zakres w kwestii samej hydrografiki. Technologie udoskonaliły się od czasu, kiedy to sami rozpoczynaliśmy swoją przygodę z drukiem wodnym. Pozostajemy jednak na bieżąco i staramy się w sposób maksymalny wykorzystywać to, co daje nam nauka. Ulepszony został również sam nasz program szkoleniowy. W oparciu o stworzone przez nasz zespół szkolenie uczymy o druku wodnym w języku polskim i angielskim.

Kim jesteśmy?
 
Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy wyróżniają się zarówno wiedzą, jak i długim doświadczeniem w branży. Tworzą go młode i dynamiczne osoby, które z zaangażowaniem i entuzjazmem dzielą się zbieranymi przez siebie przez lata wiadomościami. Idziemy z duchem czasu, dlatego zapisując się na nasze szkolenia, możecie być pewni, że przekażemy Wam najbardziej aktualne informacje o druku wodnym.


altaltalt

Nasze doświadczenie

Hydrografika to nie tylko nasza praca. Hydrografika jest naszą prawdziwą pasją. Pozwala nam to nieustannie dążyć do pogłębiania swojej wiedzy w jej zakresie, a także jej przekazywania w sposób, który jest możliwie najbardziej przystępny i atrakcyjny dla kursanta.
Jednak nie od razu zajmowaliśmy się szkoleniami z druku wodnego.

Przed założeniem HydroNauki przez wiele lat interesowaliśmy się tym zagadnieniem, eksperymentowaliśmy i udoskonalaliśmy swoje techniki druku wodnego. Aż w końcu zdecydowaliśmy, że przyszedł "najwyższy czas", aby podzielić się wiedzą, którą zdążyliśmy zebrać podczas długiego okresu swojej praktyki. Nie osiedliśmy jednak na przysłowiowych laurach. Ciągle poszerzamy swoje kwalifikacje, aby dostarczać naszym kursantom informacje, które pozwolą im dobrze zapoznać się z drukiem wodnym i stanowią doskonały grunt do stania się w tej dziedzinie ekspertem.


altaltalt

 

Szkolenia z druku wodnego

Centralny punkt naszej działalności skupiony jest na
szkolenia z zakresu druku wodnego. Prowadzimy zarówno kursy od podstaw dla początkujących, jak i zaawansowane ukierunkowane tematycznie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia jednodniowe, dwudniowe oraz szkolenia on-line. W kwestii doboru materiału jesteśmy otwarci na sugestie ze strony klienta.

Nasze autorskie szkolenie podstawowe obejmuje najważniejsze kwestie związane z technologią druku z wykorzystaniem transferu wodnego. W przeciągu od 8 do 10 godzin przedstawiamy wszystkie zasadnicze techniki zdobienia przedmiotów metodą hydrograficzną. Kurs zamyka się w ciągu jednego dnia.

Zarówno szkolenia podstawowe, jak i tematyczne składają się z części
teoretycznej i praktycznej. Przez pierwsze kilka godzin przedstawiamy podstawowe zasady druku wodnego. Zwracamy uwagę na dobór odpowiednich materiałów i technik. Po zapoznaniu się z teorią przechodzimy do części praktycznej, gdzie każdy z kursantów samodzielnie pod czujnym okiem instruktora wykonuje nadruk hydrograficzny. Wierzymy, że taka kompilacja pozwala na uzyskanie najlepszych wyników nauki. Najlepiej jest się przecież uczyć na swoich własnych błędach!


alt
altalt
altalt
alt


Przejdź do strony głównej
Szybki kontakt
    Dodatkowe info
    Nasza firma oferuje szkolenia z hydrografiki. Jako jedyni w Polsce wprowadzamy nowoczesne rozwiązania i ulepszenia związane z hydrografiką. Działamy na terenie Jarocina ale nasi klienci to mieszkańcy całej Polski m.in. Warszawa, Rzeszów, Szczecin, Wrocław, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Tarnów, Kraków, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Zakopane, Jelenia Góra, Zielona Góra i wiele innych. W naszej ofercie posiadamy m.in folie do hydrografiki, tusze do hydrografiki, aktywator do hydrografiki, wanny do hydrografiki. Zapraszamy!
      Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
      Nie pokazuj więcej tego komunikatu