PolskiAngielski
514 300 085
Strona główna » Usługi

Usługi

ŚWIADCZYMY USŁUGI Z ZAKRESU HYDROGRAFIKI
 

Jeśli zastanawiasz się nad oklejeniem wybranego elementu metodą transferowego druku wodnego, zadzwoń do Nas, a wykonamy go według Twoich oczekiwań. Na podstawie zdjęć, wymiarów i opisu elementów dokonamy wstępnej wyceny.

Koszt wykonania usługi hydrograficznej uzależniony jest od wielkości elementu, zastosowanych technik oraz samego wykończenia.

Jeśli masz pytania zadzwoń: 514 300 085 lub napisz: biuro@szkolenia-hydrografika.pl

 

WYKONUJEMY USŁUGI DRUKOWANIA HYDROGRAFIKI
 

NIE POSIADASZ PROFESJONALNEJ DRUKARKI DO HYDROGRAFIKI? CHCESZ WYDRUKOWAĆ DOWOLNY, UNIKALNY OBRAZ?

Firma HydroNauka oferuje możliwość wydruku gotowej folii do zadruku. Jest to świetna alternatywa dla tych, którzy nie chcą korzystać z gotowych folii do hydrografiki, a poszukują własnego, unikalnego motywu. Maksymalna szerokość folii do zadruku to 60 cm. Folia drukowana jest na profesjonalnym urządzeniu drukującym - wielkoformatowej drukarce A1. Obrazy drukowane są w najlepszej jakości.

KOSZT PEŁNEGO WYDRUKU 1MB FOLII O SZEROKOŚCI 60CM WYNOSI 200 ZŁ BRUTTO.

 
 
Czym jest folia do zadruku?

Jest to folia, która przy użyciu odpowiedniego urządzenia drukującego umożliwia wydrukowanie każdego obrazu, a następnie przeniesienie go na prawie każdy rodzaj powierzchni. Jest to produkt pożądany, który daje spektakularne efekty w hydrografice. Dzięki folii do zadruku nie ograniczają nas w żaden sposób gotowe, dostępne wzory folii do hydrografiki. Teraz można stworzyć swoją własną, nieszablonową grafikę.


WYDRUKOWANA FOLIA ZABEZPIECZONA JEST DODATKOWO UTRWALACZEM. PRODUKT JEST GOTOWY DO UŻYCIA W HYDROGRAFICE.
Przejdź do strony głównej
Szybki kontakt
    Dodatkowe info
    Nasza firma oferuje szkolenia z hydrografiki. Jako jedyni w Polsce wprowadzamy nowoczesne rozwiązania i ulepszenia związane z hydrografiką. Działamy na terenie Jarocina ale nasi klienci to mieszkańcy całej Polski m.in. Warszawa, Rzeszów, Szczecin, Wrocław, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Tarnów, Kraków, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Zakopane, Jelenia Góra, Zielona Góra i wiele innych. W naszej ofercie posiadamy m.in folie do hydrografiki, tusze do hydrografiki, aktywator do hydrografiki, wanny do hydrografiki. Zapraszamy!
      Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
      Nie pokazuj więcej tego komunikatu